RQ5C025TPTL
DigiKey raktári szám
RQ5C025TPTLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RQ5C025TPTLCT-ND - Vágott szalag (CT)
RQ5C025TPTLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RQ5C025TPTL
Leírás
MOSFET P-CH 20V 2.5A TSMT3
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
P-csatornás 20 V 2,5A (Ta) 700mW (Ta) Felületszerelt TSMT3
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
7 nC @ 4.5 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±12V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
630 pF @ 10 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
700mW (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
20 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TSMT3
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
2,5V, 4,5V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
95mohm / 2,5A, 4,5V