RQ3N040ATTB1
DigiKey raktári szám
846-RQ3N040ATTB1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
846-RQ3N040ATTB1CT-ND - Vágott szalag (CT)
846-RQ3N040ATTB1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RQ3N040ATTB1
Leírás
PCH -80V -10A, HSMT8, POWER MOSF
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
P-csatornás 80 V 4A (Ta), 10A (Tc) 2W (Ta), 15W (Ta) Felületszerelt 8-HSMT (3,2x3)
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
22 nC @ 10 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
930 pF @ 40 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
2W (Ta), 15W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
80 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
8-HSMT (3,2x3)
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
126mOhm / 4A, 10V