RGPR30BM40HRTL
DigiKey raktári szám
RGPR30BM40HRTLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RGPR30BM40HRTLCT-ND - Vágott szalag (CT)
RGPR30BM40HRTLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RGPR30BM40HRTL
Leírás
IGBT 430V 30A TO-252
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
IGBT 430 V 30 A 125 W Felületszerelt TO-252
Kategória
Td (on/off) / 25°C
500ns/4µs
Gyártó
Rohm Semiconductor
Tesztelési körülmények
300V, 8A, 100ohm, 5V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 175°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
430 V
Minősítés
AEC-Q101
Max. kollektoráram (Ic)
30 A
Rögzítés módja
Felületszerelt
Uce(on) (max.) / Uge, Ic
2,0V / 5V, 10A
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Max. teljesítmény
125 W