RBR2VWM40ATFTR
DigiKey raktári szám
846-RBR2VWM40ATFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
846-RBR2VWM40ATFTRCT-ND - Vágott szalag (CT)
846-RBR2VWM40ATFTRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RBR2VWM40ATFTR
Leírás
DIODE SCHOTTKY 40V 2A PMDE
Részletes leírás
dióda 40 V 2A Felületszerelt PMDE
EDA / CAD modellek
RBR2VWM40ATFTR modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
50 µA @ 40 V
Gyrt.
Típusjelölés
autóipar
Digi-Reel®
Minősítés
AEC-Q101
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V
Gyártói tokozás
PMDE
Vezetési áram (Io)
2A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
620 mV @ 2 A
Alap típusszám
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)