RB561VM-40TE-17
DigiKey raktári szám
846-RB561VM-40TE-17TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
846-RB561VM-40TE-17CT-ND - Vágott szalag (CT)
846-RB561VM-40TE-17DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RB561VM-40TE-17
Leírás
DIODE SCHOTTKY 40V 500MA UMD2
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 40 V 500mA Felületszerelt UMD2
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
300 µA @ 40 V
Gyártói tokozás
UMD2
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
125°C (max.)
Vezetési áram (Io)
500mA
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
560 mV @ 500 mA