RB551VM-40FHTE-17 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
dióda 40 V 200mA Felületszerelt UMD2
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RB551VM-40FHTE-17
DigiKey raktári szám
RB551VM-40FHTE-17TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RB551VM-40FHTE-17CT-ND - Vágott szalag (CT)
RB551VM-40FHTE-17DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RB551VM-40FHTE-17
Leírás
DIODE SCHOTTKY 40V 200MA UMD2
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RB551VM-40FHTE-17 modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
300 µA @ 40 V
Gyrt.
Típusjelölés
autóipar
Digi-Reel®
Minősítés
AEC-Q101
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V
Gyártói tokozás
UMD2
Vezetési áram (Io)
200mA
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
125°C (max.)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
430 mV @ 200 mA
Alap típusszám
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség