RB510SM-30T2R
DigiKey raktári szám
846-RB510SM-30T2RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
846-RB510SM-30T2RCT-ND - Vágott szalag (CT)
846-RB510SM-30T2RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RB510SM-30T2R
Leírás
DIODE SCHOTTKY 30V 100MA EMD2
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 30 V 100mA Felületszerelt EMD2
Kategória
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
300 nA @ 10 V
Gyártói tokozás
EMD2
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
30 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Vezetési áram (Io)
100mA
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
460 mV @ 10 mA