RB168VYM-30FHTR
DigiKey raktári szám
RB168VYM-30FHTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RB168VYM-30FHCT-ND - Vágott szalag (CT)
RB168VYM-30FHDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RB168VYM-30FHTR
Leírás
DIODE SCHOTTKY 30V 1A TUMD2M
Részletes leírás
dióda 30 V 1A Felületszerelt
EDA / CAD modellek
RB168VYM-30FHTR modellek
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
4.7 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
300 nA @ 30 V
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
30 V
Tokozás
Vezetési áram (Io)
1A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
730 mV @ 1 A
Alap típusszám
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)