RB168VAM100TR
DigiKey raktári szám
RB168VAM100TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RB168VAM100CT-ND - Vágott szalag (CT)
RB168VAM100DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RB168VAM100TR
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 1A TUMD2M
Részletes leírás
dióda 100 V 1A Felületszerelt
EDA / CAD modellek
RB168VAM100TR modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
840 mV @ 1 A
Gyrt.
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Visszáram Ur-nél
300 nA @ 100 V
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Vezetési áram (Io)
1A