RB168VAM-60TR
DigiKey raktári szám
846-RB168VAM-60TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
846-RB168VAM-60CT-ND - Vágott szalag (CT)
846-RB168VAM-60DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RB168VAM-60TR
Leírás
DIODE SCHOTTKY 60V 1A TUMD2M
Részletes leírás
dióda 60 V 1A Felületszerelt
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
820 mV @ 1 A
Gyrt.
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 60 V
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
60 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Vezetési áram (Io)
1A