RB168LAM-60TR | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | RB168LAM-60TR |
Leírás | DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDTM |
Gyártói standard átfutási idő | 12 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | dióda 60 V 1A Felületszerelt PMDTM |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | RB168LAM-60TR modellek |
Kategória | Sebesség Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io) |
Gyrt. | Visszáram Ur-nél 1.5 µA @ 60 V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Rögzítés módja |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás |
Technológia | Gyártói tokozás PMDTM |
DC zárófeszültség (Ur) (max.) 60 V | Üzemi hőmérséklet (átmenet) 150°C (max.) |
Vezetési áram (Io) 1A | Alap típusszám |
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If 680 mV @ 1 A |