RB162LAM-60TFTR
DigiKey raktári szám
RB162LAM-60TFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RB162LAM-60TFCT-ND - Vágott szalag (CT)
RB162LAM-60TFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RB162LAM-60TFTR
Leírás
DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDTM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 60 V 1A Felületszerelt PMDTM
EDA / CAD modellek
RB162LAM-60TFTR modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
100 µA @ 60 V
Gyrt.
Típusjelölés
autóipar
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítés
AEC-Q101
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
60 V
Gyártói tokozás
PMDTM
Vezetési áram (Io)
1A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)