RB161VAM-20TR
DigiKey raktári szám
RB161VAM-20TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RB161VAM-20CT-ND - Vágott szalag (CT)
RB161VAM-20DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RB161VAM-20TR
Leírás
DIODE SCHOTTKY 20V 1A TUMD2M
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 20 V 1A Felületszerelt
EDA / CAD modellek
RB161VAM-20TR modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
420 mV @ 1 A
Gyrt.
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Visszáram Ur-nél
1 mA @ 20 V
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
20 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
125°C (max.)
Vezetési áram (Io)
1A