RB160MM-60TFTR
DigiKey raktári szám
RB160MM-60TFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RB160MM-60TFCT-ND - Vágott szalag (CT)
RB160MM-60TFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RB160MM-60TFTR
Leírás
DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDU
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 60 V 1A Felületszerelt PMDU
EDA / CAD modellek
RB160MM-60TFTR modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
50 µA @ 60 V
Gyrt.
Típusjelölés
autóipar
Digi-Reel®
Minősítés
AEC-Q101
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
60 V
Gyártói tokozás
PMDU
Vezetési áram (Io)
1A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
550 mV @ 1 A
Alap típusszám
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)