RB068LAM-60TR nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
dióda 60 V 2A Felületszerelt PMDTM
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RB068LAM-60TR
DigiKey raktári szám
RB068LAM-60TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RB068LAM-60CT-ND - Vágott szalag (CT)
RB068LAM-60DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RB068LAM-60TR
Leírás
DIODE SCHOTTKY 60V 2A PMDTM
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
RB068LAM-60TR modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
2 µA @ 60 V
Gyártói tokozás
PMDTM
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
60 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Vezetési áram (Io)
2A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
680 mV @ 2 A