RB060MM-30TFTR
DigiKey raktári szám
RB060MM-30TFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RB060MM-30TFCT-ND - Vágott szalag (CT)
RB060MM-30TFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RB060MM-30TFTR
Leírás
DIODE SCHOTTKY 30V 2A PMDU
Részletes leírás
dióda 30 V 2A Felületszerelt PMDU
EDA / CAD modellek
RB060MM-30TFTR modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
50 µA @ 30 V
Gyrt.
Típusjelölés
autóipar
Digi-Reel®
Minősítés
AEC-Q101
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
30 V
Gyártói tokozás
PMDU
Vezetési áram (Io)
2A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
490 mV @ 2 A
Alap típusszám
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)