RB050LAM-40TFTR
DigiKey raktári szám
RB050LAM-40TFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RB050LAM-40TFCT-ND - Vágott szalag (CT)
RB050LAM-40TFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RB050LAM-40TFTR
Leírás
DIODE SCHOTTKY 40V 3A PMDTM
Részletes leírás
dióda 40 V 3A Felületszerelt PMDTM
EDA / CAD modellek
RB050LAM-40TFTR modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
100 µA @ 40 V
Gyrt.
Típusjelölés
autóipar
Digi-Reel®
Minősítés
AEC-Q101
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V
Gyártói tokozás
PMDTM
Vezetési áram (Io)
3A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
550 mV @ 3 A
Alap típusszám
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)