RB021VAM90TR
DigiKey raktári szám
RB021VAM90TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RB021VAM90CT-ND - Vágott szalag (CT)
RB021VAM90DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RB021VAM90TR
Leírás
DIODE SCHOTTKY 90V 200MA TUMD2M
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 90 V 200mA Felületszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RB021VAM90TR modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
490 mV @ 200 mA
Gyrt.
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Visszáram Ur-nél
900 µA @ 90 V
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
90 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
125°C (max.)
Vezetési áram (Io)
200mA