R6004RND3TL1
DigiKey raktári szám
846-R6004RND3TL1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
846-R6004RND3TL1CT-ND - Vágott szalag (CT)
846-R6004RND3TL1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
R6004RND3TL1
Leírás
600V 4A TO-252, PRESTOMOS WITH I
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 600 V 4A (Tc) 60W (Ta) Felületszerelt TO-252
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
7V / 450µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
10.5 nC @ 15 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±30V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
230 pF @ 100 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
60W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
600 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TO-252
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
15V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
1,73ohm / 2A, 15V