R6004ENXC7G
DigiKey raktári szám
846-R6004ENXC7G-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
R6004ENXC7G
Leírás
600V 4A TO-220FM, LOW-NOISE POWE
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 600 V 4A (Tc) 40W (Ta) Furatszerelt TO-220FM
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
15 nC @ 10 V
Csomagolás
Csőtár
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
250 pF @ 25 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
40W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
600 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TO-220FM
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
980mohm / 1,5A, 10V