PTZTE255.6A | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | PTZTE255.6A |
Leírás | DIODE ZENER 5.6V 1W PMDS |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Zener dióda 5.6 V 1 W ±6% Felületszerelt PMDS |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Max. impedancia (Zzt) 8 Ohms |
Gyrt. | Visszáram Ur-nél 20 µA @ 1.5 V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Rögzítés módja Felületszerelt |
Alkatrész státusza Új tervekhez nem ajánlott | Tokozás |
Névleges Zener-feszültség (Uz) | Gyártói tokozás PMDS |
Tűrés ±6% | Alap típusszám |
Max. teljesítmény 1 W |