PTZTE255.6A
DigiKey raktári szám
PTZTE255.6ATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
PTZTE255.6ACT-ND - Vágott szalag (CT)
PTZTE255.6ADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTZTE255.6A
Leírás
DIODE ZENER 5.6V 1W PMDS
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 5.6 V 1 W ±6% Felületszerelt PMDS
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
8 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
20 µA @ 1.5 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Tokozás
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Gyártói tokozás
PMDS
Tűrés
±6%
Alap típusszám
Max. teljesítmény
1 W