LTR10LEZPFLR160
DigiKey raktári szám
846-LTR10LEZPFLR160TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
846-LTR10LEZPFLR160CT-ND - Vágott szalag (CT)
846-LTR10LEZPFLR160DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LTR10LEZPFLR160
Leírás
RES SMD 0.16 OHM 1% 1W 0805 WIDE
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
160 mOhms ±1% 1W SMD ellenállás Széles 0805 (2012 metrikus), 0508 autóipar AEC-Q200, áramérzékelés Vastag réteg
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200, áramérzékelés
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
0/ +150ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
Széles 0805 (2012 metrikus), 0508
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,049" H. x 0,079" Sz. (1,25mm x 2,00mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)