GMR100HTBFA10L0 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Rohm Semiconductor
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Isabellenhuette USA
Raktáron: 12 923
Adatlap
10 mOhms ±1% 7W SMD ellenállás 2512 (6332 metrikus) autóipar AEC-Q200, áramérzékelés fémelem
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
GMR Shunt Resistors
High accuracy current monitoring contributes to improved application reliability
GMR100HTBFA10L0
DigiKey raktári szám
846-GMR100HTBFA10L0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
846-GMR100HTBFA10L0CT-ND - Vágott szalag (CT)
846-GMR100HTBFA10L0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GMR100HTBFA10L0
Leírás
RES 0.01 OHM 1% 7W 2512
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
GMR100HTBFA10L0 modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200, áramérzékelés
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 170°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
2512 (6332 metrikus)
Alkatrész státusza
Elavult
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,252" H. x 0,126" Sz. (6,40mm x 3,20mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)