EDZVT2R3.6B
DigiKey raktári szám
EDZVT2R3.6BTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
EDZVT2R3.6BCT-ND - Vágott szalag (CT)
EDZVT2R3.6BDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EDZVT2R3.6B
Leírás
DIODE ZENER 3.6V 150MW EMD2
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 3.6 V 150 mW ±3% Felületszerelt EMD2
EDA / CAD modellek
EDZVT2R3.6B modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
100 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
10 µA @ 1 V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
EMD2
Tűrés
±3%
Alap típusszám
Max. teljesítmény
150 mW