EDZVT2R2.2B
DigiKey raktári szám
846-EDZVT2R2.2BTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
846-EDZVT2R2.2BCT-ND - Vágott szalag (CT)
846-EDZVT2R2.2BDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EDZVT2R2.2B
Leírás
DIODE ZENER 2.2V 150MW EMD2
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 2.2 V 150 mW ±4,32% Felületszerelt EMD2
Kategória
Max. teljesítmény
150 mW
Gyrt.
Max. impedancia (Zzt)
100 Ohms
Sorozat
Visszáram Ur-nél
120 µA @ 700 mV
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Tokozás
Tűrés
±4,32%