EDZVT2R10B
DigiKey raktári szám
EDZVT2R10BTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
EDZVT2R10BCT-ND - Vágott szalag (CT)
EDZVT2R10BDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EDZVT2R10B
Leírás
DIODE ZENER 10V 150MW EMD2
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 10 V 150 mW Felületszerelt EMD2
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
EDZVT2R10B modellek
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
30 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 7 V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Gyártói tokozás
EMD2
Max. teljesítmény
150 mW