EDZVFHT2R5.6B
DigiKey raktári szám
EDZVFHT2R5.6BTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
EDZVFHT2R5.6BCT-ND - Vágott szalag (CT)
EDZVFHT2R5.6BDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EDZVFHT2R5.6B
Leírás
DIODE ZENER 5.61V 150MW EMD2
Részletes leírás
Zener dióda 5.61 V 150 mW ±2,13% Felületszerelt EMD2
EDA / CAD modellek
EDZVFHT2R5.6B modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 2.5 V
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Tűrés
±2,13%
Tokozás
Max. teljesítmény
150 mW
Max. impedancia (Zzt)
60 Ohms