BV1HD045EFJ-CE2
DigiKey raktári szám
846-BV1HD045EFJ-CE2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
846-BV1HD045EFJ-CE2CT-ND - Vágott szalag (CT)
846-BV1HD045EFJ-CE2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BV1HD045EFJ-CE2
Leírás
AUTOMOTIVE 1CH 45 M HIGH-SIDE SW
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Tápkapcsoló/-vezérlő 1:01 N csatornás 21A 8-HTSOP-J
Kategória
Max. kimeneti áram
21A
Gyrt.
Rds On (tip.)
45mohm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenet típusa
Nem invertáló
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
szabályozható jelváltozási sebesség
Kapcsoló típusa
Meghibásodás elleni védelem
Kimenetek száma
1
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Bemenetek/kimenetek
1:01
Típusjelölés
autóipar
Kimeneti polaritás
magas oldali
Minősítés
AEC-Q100
Kimenet típusa
N csatornás
Rögzítés módja
Felületszerelt
Interfész
logikai
Gyártói tokozás
8-HTSOP-J
Kimeneti feszültség
6V ~ 28V
Tokozás
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
7V