BU18TD2WNVX-TL
DigiKey raktári szám
BU18TD2WNVX-TLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BU18TD2WNVX-TLCT-ND - Vágott szalag (CT)
BU18TD2WNVX-TLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BU18TD2WNVX-TL
Leírás
IC REG LIN 1.8V 200MA 4SSON
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 200mA SSON004X1010
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BU18TD2WNVX-TL modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
60 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70dB (1kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Tokozás
4-UDFN szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V