BSM600D12P3G001 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Rohm Semiconductor
Raktáron: 5
Adatlap
MOSFET tömb 1200V (1,2kV) 600A (Tc) 2450W (Ta) lemezre szerelhető modul
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ROHM's SiC Power and Gate Driver Solutions
4th Gen SiC MOSFETs
BSM600D12P3G001
DigiKey raktári szám
846-BSM600D12P3G001-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BSM600D12P3G001
Leírás
MOSFET 2N-CH 1200V 600A MODULE
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
5,6V / 182mA
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
31000pF / 10V
Csomagolás
Ömlesztve
Max. teljesítmény
2450W (Ta)
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Szilícium-karbid (SiC)
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Konfiguráció
2 N csatornás (félhíd)
Drain-source feszültség (Udss)
1200V (1,2kV)
Gyártói tokozás
modul
Drain áram (Id) 25°C-on
600A (Tc)