BSM120D12P2C005
DigiKey raktári szám
BSM120D12P2C005-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BSM120D12P2C005
Leírás
MOSFET 2N-CH 1200V 120A MODULE
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
MOSFET tömb 1200V (1,2kV) 120A (Tc) 780W modul
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BSM120D12P2C005 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,7V / 22mA
Gyártó
Rohm Semiconductor
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
14000pF / 10V
Csomagolás
Ömlesztve
Max. teljesítmény
780W
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Szilícium-karbid (SiC)
Tokozás
modul
Konfiguráció
2 N csatornás (félhíd)
Gyártói tokozás
modul
Drain-source feszültség (Udss)
1200V (1,2kV)
Alap típusszám
Drain áram (Id) 25°C-on
120A (Tc)