BR24T16FVT-WE2
DigiKey raktári szám
BR24T16FVT-WE2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BR24T16FVT-WE2CT-ND - Vágott szalag (CT)
BR24T16FVT-WE2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BR24T16FVT-WE2
Leírás
IC EEPROM 16KBIT I2C 8TSSOP
Vevői azonosító
Részletes leírás
EEPROM Memória IC 16Kbit I2C 400 kHz 8-TSSOP-B
Kategória
Memória interfész
I2C
Gyrt.
Órajelfrekvencia
400 kHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Írási ciklusidő (szó, lap)
5ms
Alkatrész státusza
Elavult
Tápfeszültség
1,6V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)