BM521Q25F-GE2
DigiKey raktári szám
BM521Q25F-GE2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BM521Q25F-GE2CT-ND - Vágott szalag (CT)
BM521Q25F-GE2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BM521Q25F-GE2
Leírás
IC LED DRIVER OFFL 400UA 8SOP
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
LED-meghajtó IC 1 Kimenet AC/DC offline kapcsoló Sötétítés 400µA 8-SOP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BM521Q25F-GE2 modellek
Kategória
Kimeneti áram / csatorna
400µA
Gyártó
Rohm Semiconductor
Frekvencia
300kHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
világítás
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Típus
AC/DC offline kapcsoló
Rögzítés módja
Felületszerelt
Belső kapcsoló(k)
Igen
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Kimenetek száma
1
Gyártói tokozás
8-SOP
Min. tápfeszültség
8,9V
Alap típusszám
Max. tápfeszültség
25V