BD81A44EFV-ME2
DigiKey raktári szám
BD81A44EFV-ME2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BD81A44EFV-ME2CT-ND - Vágott szalag (CT)
BD81A44EFV-ME2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BD81A44EFV-ME2
Leírás
IC LED DRVR CTRLR PWM 28HTSSOP
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
LED-meghajtó IC 4 Kimenet DC DC vezérlő Feszültségcsökkentő (buck), feszültségnövelő (boost) PWM Sötétítés 120mA 28-HTSSOP-B
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BD81A44EFV-ME2 modellek
Kategória
Kimeneti áram / csatorna
120mA
Gyártó
Rohm Semiconductor
Frekvencia
200kHz ~ 2,2MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Sötétítés
PWM
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Típus
DC DC vezérlő
Típusjelölés
autóipar
Topológia
Feszültségcsökkentő (buck), feszültségnövelő (boost)
Minősítés
AEC-Q100
Belső kapcsoló(k)
No
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenetek száma
4
Tokozás
28-VSSOP (0,173", 4,40mm széles) szabadon lévő kontaktus
Min. tápfeszültség
4,5V
Gyártói tokozás
28-HTSSOP-B
Max. tápfeszültség
35V