2SD1664T100P
DigiKey raktári szám
846-2SD1664T100PTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
846-2SD1664T100PCT-ND - Vágott szalag (CT)
846-2SD1664T100PDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
2SD1664T100P
Leírás
TRANS NPN 32V 1A MPT3
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bipoláris (BJT) tranzisztor NPN 32 V 1 A 150MHz 2 W Felületszerelt MPT3
Kategória
DC áramerősítés (hFE) (min.) / Ic, Uce
82 / 100mA, 3V
Gyrt.
Max. teljesítmény
2 W
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tranzitfrekvencia
150MHz
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Tranzisztor típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Max. kollektoráram (Ic)
1 A
Tokozás
TO-243AA
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
32 V
Gyártói tokozás
MPT3
Uce(sat) (max.) / Ib, Ic
400mV / 50mA, 500mA