TMS320C6412GDK500
DigiKey raktári szám
2156-TMS320C6412GDK500-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TMS320C6412GDK500
Leírás
DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT
Vevői azonosító
Részletes leírás
Fix pont Digitális jelfeldolgozó processzor (DSP Digital Signal Processor) 500MHz 548-FC/CSP (23x23)
Kategória
Nem felejtő memória
Külső
Gyártó
Texas Instruments
On-Chip RAM
288kB
Sorozat
I/O feszültség
3,30V
Csomagolás
Ömlesztve
Processzor feszültség
1,40V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 90°C (TC)
Típus
Fix pont
Rögzítés módja
Felületszerelt
Interfész
host interfész, McBSP, PCI
Tokozás
548-BFBGA, FCCSPBGA
Órajel
500MHz