MMSZ18T1H
DigiKey raktári szám
2156-MMSZ18T1H-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MMSZ18T1H
Leírás
DIODE ZENER 18V 500MW SOD123
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 18 V 500 mW ±5% Felületszerelt SOD-123
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
45 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 12.6 V
Csomagolás
Ömlesztve
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±5%
Tokozás
Max. teljesítmény
500 mW