MM3Z4V3B
DigiKey raktári szám
2156-MM3Z4V3B-ND
Gyártó
Fairchild Semiconductor
Gyártói cikkszám
MM3Z4V3B
Leírás
DIODE ZENER 4.3V 200MW SOD323F
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 4.3 V 200 mW ±2% Felületszerelt SOD-323F
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
84 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
2.7 µA @ 1 V
Csomagolás
Ömlesztve
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1 V @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Tűrés
±2%
Tokozás
Max. teljesítmény
200 mW