LM120K-12/883
DigiKey raktári szám
2156-LM120K-12/883-ND
Gyártó
National Semiconductor
Gyártói cikkszám
LM120K-12/883
Leírás
IC REG LINEAR -12V 1.5A TO3-2
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Negatív rögzített 1 Kimenet 1,5A TO-3-2
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LM120K-12/883 modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
4 mA
Csomagolás
Ömlesztve
PSRR
56dB (120Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)