BZX84C3V9
DigiKey raktári szám
2156-BZX84C3V9-488-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84C3V9
Leírás
DIODE ZENER 3.9V 250MW SOT23
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 3.9 V 250 mW ±5,12% Felületszerelt SOT-23-3
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
30 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
3 µA @ 1 V
Sorozat
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±5,12%
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Max. teljesítmény
250 mW