BZX585-B3V6,115
DigiKey raktári szám
2156-BZX585-B3V6,115-954-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX585-B3V6,115
Leírás
DIODE ZENER 3.6V 300MW SOD523
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 3.6 V 300 mW ±2% Felületszerelt SOD-523
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
90 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
5 µA @ 1 V
Csomagolás
Ömlesztve
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.1 V @ 100 mA
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±2%
Tokozás
Max. teljesítmény
300 mW