UWP60-1RJ8
UWP60-1RJ8
UWP60-1RJ8
DigiKey raktári szám
696-UWP60-1RJ8-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
UWP60-1RJ8
Leírás
CHAS MNT 1 OHM 60W BRKT
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 Ohms ±5% 60W huzaltekercselésű Teljesítmény ellenállás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
UWP60-1RJ8 modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±260ppm/°C
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 275°C
Sorozat
Tulajdonságok
lángálló, Biztonsági
Csomagolás
Doboz
Bevonat, ház típusa
kerámia
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítési mód
tartóelemek
Ellenállás
1 Ohms
Méretek
3,543" H. x 0,709" Sz. (90,00mm x 18,00mm)
Tűrés
±5%
Max. magasság (beültetve)
0,787" (20,00mm)
Teljesítmény (Watt)
60W
Kivezetés formája
Gyorscsatlakozók, 0,250" (6,35mm)