UAL25-25KF8
DigiKey raktári szám
696-1447-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
UAL25-25KF8
Leírás
RES CHAS MNT 25K OHM 1% 25W
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 kOhms ±1% 25W huzaltekercselésű Teljesítmény ellenállás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
UAL25-25KF8 modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±20ppm/°C
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 275°C
Sorozat
Tulajdonságok
áramérzékelés, lángálló, impulzustűrő, Biztonsági
Csomagolás
Tasak
Bevonat, ház típusa
alumínium
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítési mód
Peremek
Ellenállás
25 kOhms
Méretek
1,063" H. x 1,079" Sz. (27,00mm x 27,40mm)
Tűrés
±1%
Max. magasság (beültetve)
0,575" (14,60mm)
Teljesítmény (Watt)
25W