SSD-250A-R | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | 118-SSD-250A-R-ND |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | SSD-250A-R |
Leírás | CURRENT SENSOR 250A |
Gyártói standard átfutási idő | 21 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | áramérzékelő 250A 1 Csatorna áramérzékelő Kétirányú modul |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Kimenet RS485 |
Gyrt. | Linearitás ±0,1% |
Sorozat | Pontosság ±0,1% |
Csomagolás Ömlesztve | Tápfeszültség 5V ~ 60V |
Alkatrész státusza Aktív | Max. üzemi áram 55mA (tipikus) |
Mért jellemző DC | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 115°C |