PF2472-0R04J1
DigiKey raktári szám
696-PF2472-0R04J1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PF2472-0R04J1
Leírás
RES 0.04 OHM 5% 100W TO247
Vevői azonosító
Részletes leírás
40 mOhms ±5% 100W Furatszerelt ellenállás TO-247-2 áramérzékelés, lángálló, impulzustűrő, Biztonsági Vékonyrétegű
Kategória
Tulajdonságok
áramérzékelés, lángálló, impulzustűrő, Biztonsági
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±250ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Csőtár
Tokozás
Alkatrész státusza
Elavult
Gyártói tokozás
TO-247
Ellenállás
Méretek
0,630" H. x 0,189" Sz. (16,00mm x 4,80mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,787" (20,00mm)