MT2B-0R01F1
DigiKey raktári szám
696-1734-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MT2B-0R01F1
Leírás
RES 0.01 OHM 1% 3W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 mOhms ±1% 3W Furatszerelt ellenállás axiális áramérzékelés, lángálló, nedvességálló, nem induktív, impulzustűrő, Biztonsági fémelem
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MT2B-0R01F1 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Összetétel
Sorozat
Tulajdonságok
áramérzékelés, lángálló, nedvességálló, nem induktív, impulzustűrő, Biztonsági
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,200" átmérő x 0,580" H. (5,08mm x 14,73mm)