RT9086-12GB
DigiKey raktári szám
RT9086-12GBTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RT9086-12GBCT-ND - Vágott szalag (CT)
RT9086-12GBDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RT9086-12GB
Leírás
IC REG LINEAR 1.2V 250MA SOT23-5
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 250mA SOT-23-5
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
25 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
425 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
88dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Kimeneti feszültség (min.)
1,2V
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
0,2V / 250mA