ANT-433IBAR3-SMA
DigiKey raktári szám
ANT-433IBAR3-SMA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT-433IBAR3-SMA
Leírás
RF ANT 433MHZ FLAT PATCH SMA 2M
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
433MHz univerzális Lapos tapasz RF antenna 3dBi SMA apa ragasztós
Kategória
VSWR
1,5
Gyártó
RF Solutions
Erősítés
3dBi
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés
SMA apa
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
ragasztós
Frekvenciacsoport
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Max. magasság
0,217" (5,50mm)
Frekvencia (közép / sáv)
433MHz