XUP736156.250000X megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Renesas Electronics Corporation
Raktáron: 0
Adatlap
SiTime
Raktáron: 0
Adatlap
SiTime
156.25 MHz XO (standard) LVPECL Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
XUP736156.250000X
DigiKey raktári szám
800-XUP736156.250000XTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
800-XUP736156.250000XCT-ND - Vágott szalag (CT)
800-XUP736156.250000XDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
XUP736156.250000X
Leírás
CLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
Gyártói standard átfutási idő
33 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
115mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Méretek
0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,057" (1,45mm)